Nový zájemci o vstup do našeho klubu zašlou na email předsedy registrační údaje : viz sekce o klubu .Zde si pak nový člen může zarezervovat číslo pro svojí licenci u nás v klubu. Formát licence je CZE-74-xxx ( tuto kombinaci si vyber) zde https://1url.cz/lzu4v Samostatné registrace v našem klubu ještě pro rok 2021 zpětně budou od 1.7.2021 zpoplatněny 100.- termín další uzávěrky přihlášených je 31.8 2021 kdy se budou posílat na svaz.

Povolení na Letiště

13.08.2021

Zdravím všechny členy,

na webu klubu si každý kdo bude potřebovat může stáhnout v sekci ke stažení povolení na využití letiště u Pěšťovic (Strakonicko) jako každý rok se tam koná naše soustředění a  povolení je již pár let potřeba. Využít plochu může každý člen klubu 74. a to v uvedeném termínu spolu s průkazkou a zaplacenou známkou na  rok 2021.

Pro ty kteří by se tam za námi vydali, nebo si tam jen jeli sami zalétat, prosím o dodržování čistoty na ploše a okolí, pokud nebude posekaná tráva vedle plochy, tak jí zbytečné nezválet :-D Na ploše se občas může vyskytnout auto autoškoly a tak to prosím respektujte, musíme se tam vejít všichni.

Děkuji a krásné léto přeje Tomáš

P.S kdo nemá zaplaceno na 2022, tak  do konce července již  platí 310.- juniorům do 18 let pokutu nedávám. V srpnu to bude již 320.-

 

www.lmk-praha4.cz« zpět na aktuality