POZOR POZOR ! Hlasování ukončeno, je smutné, že se hlasování zúčastnilo jen 23 členů, jedno hlasování je neplatné. Všechny body byli schváleny.

.

pozvánka na online schůzi důležité !!

12.11.2021

schůze on-line

Vážení  přátelé,

hlasování o způsobu uspořádání schůze se nezúčastnilo moc členů, ale převážila možnost sejít se v Amfoře.

Aby to bylo spravedlivé a mohla se k bodům vyjádřit širší skupina členské základny uděláme hlasování o těch několika bodech přes formulář v čase, kdy by za normální situace byla schůze

v Amfoře 26.11. 2021 od 18h

Kdo bude mít chuť přijít si pokecat a zároveň online odhlasovat body schůze, budou zájemci mít možnost  26.11.  od 18h  přijít ke mě do dílny na Nuselslou 106 (čalounictví) počítač na hlasování tam bude a můžete odhlasovat přímo na místě.

Budu také vydávat zbylé známky na 2021, na rok 2022 budou až v lednu, protože ještě několik členů stále neuhradilo příspěvky na 2022.

Těm co hradí včas nebo i dopředu děkuji :-D

 

Od té doby co se musí odevzdávat  E.K. na svaz, se všemi údaji členů, mi to přináší neustálé přepisování karty, jeden se odhlásí, jiný přihlásí a i dlouhodobí členi nemají ani tolik discipliny, aby platili v čas ( viz.stanovy) Nemám s tím vším zrovna málo práce a tak vzhledem k platební nekázni některých členů, jsem nucen přistoupit k tomuto kroku.  Kdo nemá uhrazeno s pokutou ( 360.-)  do poloviny prosince, je vyškrtnut z členství (Musím předělávat kartu)  Pokud bude mít člen zájem členství znovu obnovit, tak mu do konce března podržím i jeho číslo licence, ale za to opětovné zapsání do E.K. budu vybírat poplatek 300.- za administrativní úkony s tím spojené, staronový člen tedy zaplatí 600.- Berte toto na vědomí a kdo s tím má problém, tak v tom mu bohužel nepomohu.

 

V příloze je plán činnosti, seznam ploch a stav pokladny. Odkaz na hlasování bude pověšený na stánkách klubu v horní liště od 12h 26.11 2021 a to po dobu 24hodin

 

Děkuji  za pozornost čtení této zprávy a na některé z vás se osobně těšíme osobně

 

Tomáš N, Tomáš V. 

 

 


Dokumenty ke stažení
  vydaj_prijmy_2021.pdf 217 kB Stáhnout
  tréningové plochy 2022 gps.pdf 289 kB Stáhnout
  Plán činnosti na rok 2022.pdf 179 kB Stáhnout

« zpět na aktuality