Známky na 2020 jsou již připravené u mě k výdeji. Tomáš
Zde si nový člen může zarezervovat číslo pro svojí licenci u nás v klubu. Formát licence je CZE-74-xxx ( tuto kombinaci si vyber) zde https://1url.cz/lzu4v

členské příspěvky na 2021 a termíny akcí

22.05.2020

Dobrý den všem, kolegové modeláři :-D,

připomínám všem kdo nemají uhrazené poplatky na 2021 aby tak učinili a  všem, kteří již mají zaplaceno členské příspěvky na 2021 děkuji .Od 18 let do smrti 300.- do 18 let  150.- Ti kdo je máte uhrazené poprosím o kontrolu stavu na webu, zda  to máte  správně zapsané. 

28.3 pořádáme Vosu a RES na Písnici. Prosím kdo přijede soutěžit, nebo se jen podívat, aby jste nám pomohli naměřit gumicuky na RES. Nejdříve odlétáme Vosy a pak se pokud se sejde dost lidí vrhneme na RESky, tam bude zapotřebí každá ruka,třeba když zůstanete po Vosách, můžete měřit, nebo dělat pomocníky. Předem děkuji.

30.5 bude Dětský den na Sobínce, opět bude zapotřebí každá ruka na pomoc s organizací či letovými ukázkami. zde je registrace pro piloty https://www.detsky-den.info/p/registrace.html  kdyby se někdo hlásil jen na pomoc , použije stejný formulář, ale napíše jen jméno a místo modelu  Výpomoc. Příjmáme i jakékoliv hmotné i finanční sponzorské dary, aby se akce dala úspěšně zorganizovat, protože nejsme letos podpořeni Magistrátními penězi. Děkuji

17.6. bude členská schůze, kde se budeme bavit o kandidátce na prosincovou volbu vedení klubu a změně v stanovách klubu.Jedná se o kosmetické úpravy v názvu po přeregistraci u soudu a oficiální zmírnění sankcí za pozdní úhradu členských poplatků. Byl jsem k vám stejně benevolentní, ale ať je to ve stanovách správně. Upravený návrh je k vidění v sekci ke stažení :-D.

Také by se s rozrůstající základnou mělo  uvažovat o korespondenčním hlasování nebo i hlasování pomocí formuláře. Ne všichni členové to mají na schůze blízko a takto se jim umožní hlasovat o chodu a směřování klubu.

Děkuji za pozorné přečtení,

 krásné letové dny přeje 

Tomáš

 « zpět na aktuality