---------------------Tady je odkaz na formulář pro hlasování https://1url.cz/Qzvyi hlasování bude 27.11.2020 od 8.00 do 20.00 -------------
k plochám na létání se při hlasování připojí ještě plochy, které jednotlivci chtějí připojit do seznamu.
Josef Stanko přidává Smeťák za Jižním Městem 50.0294142N, 14.5838617E pro svahové létání a F3K
Zde si nový člen může zarezervovat číslo pro svojí licenci u nás v klubu. Formát licence je CZE-74-xxx ( tuto kombinaci si vyber) zde https://1url.cz/lzu4v

info z klubu, důležité

05.11.2020

Vážení přátelé, kolegové modeláři,

letošní rok asi není jednoduchý pro nikoho z nás, někteří tu potvoru měli, jiné to čeká, ale doufejme, že to brzy pomine a budeme se mít možnost normálně setkávat.

Letos bylo v plánu pořádat pár soutěží a případně někam na jiné vyjet. Bohužel jsme naší ligu házedel nemohli na jaře vyhlásit a předat ceny. Zrušen byl také memoriál Honzy Micky na Písnici. Dětský modelářský den jsme udělali formou online streamu za pomocí sponzorů, jinak by to nebylo možné vůbec uspořádat. Všem, co s přípravami a samotným průběhem DMD pomáhali, chci moc poděkovat. Stream má více než 4000 zhlédnutí na FB a Youtube. Uvidíme, co přinese příští rok.

Jediná soutěž, která nám vyšla včetně počasí, byla Vosa a Res ve Strakonicích při modelářské dovolené.

Letos jsme také zaznamenali velký nárůst členské základny. Hodně lidí se přihlásilo a jen zlomek skončilo nebo jim činnost bude ukončena pro neuhrazení příspěvků.

S tím vším pro mě souvisí velká administrativní zátěž. Během roku jsem také žádal o přidělení nějakých házedel pro mládež a další RESky. Uvidíme, zda něco dostaneme. Vyplňovat stále nějaké tabulky od svazu není žádná legrace.

Také mi přibude práce s kontrolou a zapsáním všech vašich údajů pro registraci na ÚCL. Nové členy mám podchycené se všemi údaji, ale stávající členskou základnu budu muset zkontrolovat a obeslat, aby mi doplnila veškeré potřebné údaje. Od nového roku budeme muset mít označené svoje modely číslem licence  CZE-74-……… (vaše číslo)

V listopadu nás měla čekat výroční členská schůze s volbou předsednictva. Nikdo jste mi neposlal do této doby žádné návrhy. S určitostí vím jen to, že se zruší funkce trenéra. Petr Pojkar, který to převzal po Ondrovi Kruckém a který z klubu emigroval jinam, nechce pokračovat v této funkci.

Na virtuální schůzi několika členů jsme se shodli, že letos uděláme hlasování o prodloužení stávajícího předsednictva bez funkce trenéra, a to na další 4 roky. Ono to ani jinak v tom nouzovém stavu nepůjde. Na webu klubu bude odkaz na Google formulář, který jednoduše vyplníte a odešlete. Bude na to jeden den a pak to revizní komise spočítá a udělá zápis. Hlasování se letos bude týkat pouze členů starších 18 let, kteří mají uhrazené poplatky na rok 2020, ne nových členů co začínají až od ledna!

Hlasování bude mít několik bodů: volba předsednictva, schválení plánu na příští rok, schválení modelářských ploch, stav financí a odsouhlasení jednorázové odměny pro předsedu klubu.

 

Děkuji za účast na hlasování.

Přeji klidné prožití zbytku roku

Tomáš Navrátil« zpět na aktuality